Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły        na na Dzień otwarty 7.06.2018 r. (czwartek), w godz. 09:00 - 12:00       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.


W Tłusty Czwartek 8 lutego 2018 roku po raz kolejny przyłączyliśmy się do akcji charytatywnej organizowanej przez Fundację Kapucyni i Misje - „Pączek dla Afryki”.

Tym razem pieniądze pozyskane ze sprzedaży pączków zasilą projekty realizowane w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, w związku z czym zebraliśmy 250 złotych. Pieniądze zostaną przelane na konto fundacji.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Organizator; katecheta - Marzena Baranek

 

  Galeria


Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
13
19
20
26
27
28
29
30