UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, którzy chcą zdawać ponownie egzamin z kwlifikacji zawodowych w sesji styczeń/luty 2019 r. składają deklaracje do 07.09.2018 r. (piątek) →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły          Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

zdj1
5 kwietnia 2018 r. w Muzeum Armii Krajowej odbył się międzyszkolny finał akcji edukacyjnej dotyczącej przedsiębiorczości społecznej pt. „Chłopska Szkoła Biznesu”, organizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

„Chłopska Szkoła Biznesu” to planszowa gra ekonomiczna opracowana przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie. Jest ona prostą symulacją mechanizmów wolnego rynku, która pokazuje takie zjawiska rynkowe jak popyt, podaż, spółka handlowa, cena, koszty produkcji, negocjacje handlowe i wiele innych.

W finale gry ZSIŚiM reprezentowało dwoje uczniów klasy 2tak Kania Aleksandra i Przemysław Cendrowicz. W trakcie finału uczniowie mieli okazję spotkać się z przedsiębiorcą społecznym, a także zwiedzić Muzeum AK wraz z przewodnikiem.

Udział w rozgrywkach pozwolił uczniom rozwijać kreatywność, postawy przedsiębiorcze, wzbogacić zasób pojęć ekonomicznych, pozyskać umiejętności pracy w zespole i prowadzenia negocjacji handlowych.

 Galeria

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31