UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.30.04.2018 roku w szkolnej auli ZSISiM odbyła się akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczysty apel przygotowali uczniowie klasy IIr pod opieką prof. H. Chimerek oraz prof. A. Wozowicz.

Dzień ten stał się doskonałą okazją, aby po raz kolejny przypomnieć wszystkim rolę i znaczenie słowa pamięć i Ojczyzna. Uczniowie w programie artystycznym przeplatanym elementami muzycznymi, przedstawili tło historyczne wydarzeń z 3.V. 1791r. Jednocześnie przypomnieli nam wszystkim, cytując słowa

Jana Pawła II czym dla nas Polaków jest pamięć. "Tracąc pamięć gubimy swoją tożsamość i wyrzekamy się cząstki samych siebie, być może tej najcenniejszej, bez której przestajemy rozumieć otaczający nas świat".

 

 

 

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM