Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły          Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.


Dnia 16 maja 2018 roku uczniowie klas IIa, IItak ZSIŚiM kształcących w zawodzie technik architektury krajobrazu mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wyjeździe zawodowym do Pisarzowic na „Święto Kwitnących Azalii”.

 W Szkółce Krzewów Ozdobnych Pudełek, która organizuje „Święto Kwitnących Azalii”, zwiedziliśmy prywatny ogród właścicieli. W połowie maja przez dwa tygodnie można tutaj podziwiać obficie kwitnące azalie i rododendrony, których produkcja jest specjalnością firmy. W tym czasie to wyjątkowe miejsce odwiedza około 12000 gości z różnych regionów Polski i Europy.

Podczas wyjazdu mieliśmy okazję poznać zasady doboru roślin i kształtowania ogrodów w stylu japońskim oraz pogłębić swoją wiedzę.

Atrakcje zorganizowała mgr inż. Katarzyna Leśniak.

 

 


  Galeria

 

 

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
4
5
6
11
12
15
16
17
18
20
21