UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.


W dniu 29 maja 2018 roku Szkoła Podstawowa nr 55 im. Jarosława Iwaszkiewicza zorganizowała festyn z okazji Dnia Dziecka, impreza została przeprowadzona dla dzieci z obszaru Woli Duchackiej wchodzącej w skład Dzielnicy XI.

W festynie aktywnie uczestniczyła młodzież z klasy 3df Branżowej Szkoły I Stopnia im Wita Stwosza. Uczniowie przygotowali stanowiska fryzjerskie cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno najmłodszych, jak i starszych uczestników wspaniałej zabawy. Dziewczyny zaplatały okazałe warkocze, robiły fantazyjne fale i loczki, malowały włosy przeróżnymi kolorowymi farbami, upiększały fryzury brokatem. Chłopcy farbowali włosy zmywalną farbą, i modnie niekonwencjonalnie czesali.

Uczniowie spisali się na medal, po kilku godzinach cały teren festynu wypełniały poruszające się w zabawny sposób fantazyjne jaskrawe fryzury, postawione na żelu włosy czy kolorowe warkoczyki.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, za to że mogliśmy młodszym koleżankom i kolegom sprawić radość, oraz promować Naszą Szkołę a w szczególności dający dużo satysfakcji zawód fryzjerski.

 

   Galeria

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM