DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Dzień otwarty" 29.05.2019 r. (środa) w godz. od 9:00 do 12:00         Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.
Ważnym punktem tego tygodnia był Dzień Polski, podczas którego chcieliśmy zaprezentować nasz kraj innym uczestnikom przebywającym na kampusie.

Po krótkiej filmowej prezentacji przyszedł czas na degustację rodzimych produktów, które zostały przywiezione specjalnie w tym celu. Pyszne słodycze, sery, oscypki bardzo wszystkim smakowały. Wieczór zakończyła wspólna zabawa przy dźwiękach polskich piosenek.

Drugi weekend upłynął na poznawaniu dziedzictwa kulturowego Portugalii. W sobotę mieliśmy okazję zobaczyć przykład architektury wojskowej - fortecę w przygranicznej miejscowości Valenca. Mostem nad rzeką Minho dotarliśmy do przepięknego, średniowiecznego miasteczka Tui znajdującego się już po stronie hiszpańskiej.

W niedzielę natomiast czekała nas atrakcja w postaci wyjazdu do Guimaraes - miasta, gdzie “narodziła się Portugalia”, pierwszej stolicy kraju oraz do Bragi nazywanej “miastem kościołów”.

Pełni wrażeń uczniowie rozpoczęli trzeci, ostatni już tydzień praktyk.

 

 

  Galeria

 

 

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31