UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.Ostatni już tydzień upłynął bardzo intensywnie.

Oprócz codziennych praktyk uczniowie mieli wyjątkową okazję pojechać do Bragi na mecz piłki nożnej Portugalia:Tunezja, spróbować miejscowych specjałów podczas uroczystej, pożegnalnej kolacji oraz poczuć atmosferę lokalnego targu pełnego portugalskich, regionalnych produktów i wyrobów.

W piątek podczas pożegnalnego spotkania Koordynator projektów europejskich Mobility Friends Pani Sylwia Stefaniak wręczyła wszystkim certyfikaty, koszulki z logo stowarzyszenia oraz pamiątkowe, portugalskie koguty.

No cóż, wszystko się kończy…

Długo jeszcze pozostaną nam w pamięci piękne, portugalskie krajobrazy, niezapomniane widoki oceanu, wspomnienia z wyjazdów do Lizbony, Porto, Fatimy i innych. pięknych miejsc.

A co najważniejsze - doświadczenie zdobyte podczas trzytygodniowego pobytu, zawarte znajomości i przyjaźnie z pewnością zaowocują w przyszłym, dorosłym życiu.

Do zobaczenia Portugalio!!! - kto wie …….

 
 

  Galeria

 

 

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28