UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Dnia 3 września w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji przywitaliśmy uroczyście kolejny rok szkolny, tym razem 2018/2019.

W inauguracji uczestniczyli : Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, uczniowie klas Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 oraz Branżowej Szkoły I Stopnia nr 9.

Podczas oficjalnej uroczystości Dyrektor Szkoły mgr inż. Barbara Lesińska

wręczyła list gratulacyjny absolwentce naszej szkoły Magdalenie Jurak za odniesione sukcesy na arenie ogólnopolskiej w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku architektura krajobrazu oraz w konkursie matematycznym.

Szczególnie ciepło powitaliśmy uczniów klas pierwszych, życząc im, aby nasza szkoła, stała się ich szkołą, a nauka była w niej owocna i przyjemna.

Uczniowie prowadzący akademię: Gabriela Ratajczak, Weronika Pawlik - Bokuniewicz oraz Eryk Ostrowski skierowali do swoich młodszych koleżanek i kolegów kilka specjalnie przygotowanych na tę okazję rad, oczywiście pół żartem, pół serio nazywając je „Top listą ulubionych powiedzeń nauczycieli”

Po części oficjalnej nastąpiły spotkania wychowawców z uczniami.ROK SZKOLNY 2018/2019 w ZSIŚiM w Krakowie uważamy za otwarty!

POWODZENIA!!!

 

Kalendarz roku ZSIŚiM