UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

W czwartek 25.10.2018 roku w Bibliotece Szkolnej i Multimedialnej odbyło się spotkanie z pośrednikiem pracy i doradcą zawodowym z Młodzieżowego Centrum Kariery przy OHP w Skawinie. Spotkanie zorganizowała mgr Barbara Woźniak - szkolny doradca zawodowy. Uczniowie mogli zapoznać się z ofertami pracy dla młodzieży.

Następnie uczniowie klas czwartych Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 wzięli udział w zajęciach z pracownikami OHP, podczas których mogli dowiedzieć się, jak skutecznie szukać pracy po zakończeniu szkoły.

 

     

 

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM