UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.
W dniu 7 grudnia 2018r w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, ul. Ułanów 9 odbędzie się już po raz trzeci wydarzenie pt. „ZAWODOWE MIKOŁAJKI” organizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych – odkryj swój talent! Jest to nowa inicjatywa Komisji Europejskiej, która ma na celu promocję kształcenia i szkolenia zawodowego.

W ramach Dnia Otwartego Szkoły uczniowie szkół gimnazjalnych wezmą udział w lekcjach warsztatowych z przedmiotów zawodowych nauczanych w naszej Szkole, natomiast uczniowie naszej Szkoły będą uczestniczyć w pokazach i prelekcjach prowadzonych przez specjalistów z różnych obszarów zawodowych.

Po raz pierwszy w ramach tego wydarzenia odbędzie się Konferencja dla pracodawców, mająca na celu upowszechnianie rezultatów projektu „Mobilny pracownik - zagraniczne praktyki zawodowe” oraz wzmocnienie partnerstwa w zakresie kształcenia i szkolenia zawodowego ze szczególnym naciskiem na współpracę między szkołami zawodowymi i pracodawcami.

                                                           Organizatorzy wydarzenia:   Alicja Echary

                                               Małgorzata Kalinowska

                                               Renata Walczak

 

Kalendarz roku ZSIŚiM