UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.
W dniu 31 października 2018 roku uczniowie klasy 2df pod opieką wychowawcy, uczestniczyli w obchodach 100 - rocznicy wyzwolenia Krakowa.

Uroczystości odbywały się na placu Niepodległości w Podgórzu w miejscu gdzie przed laty znajdowały się koszary armii Austro – Węgierskiej skąd rozpoczęło się rozbrajanie zaborców i wyzwalanie miasta. Na miejsce przybyły poczty sztandarowe krakowskich szkół, grupy rekonstrukcyjne, kompanie reprezentacyjne Wojska Polskiego, oraz zaproszeni goście na czele z Prezydentem Miasta Krakowa. Przypomniano historie tamtych dni, złożono wiązanki pod pomnikami upamiętniającymi minione wydarzenia, odczytano apel poległych. Była to lekcja historii nie tylko dla zgromadzonej młodzieży ale i dla wszystkich mieszkańców Krakowa.

Opiekun: Wojciech Gawroński

 

  Galeria

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM