UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.


9 listopada 2018 roku w Naszej szkole odbyły się dwie uroczyste akademie z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Ukazały one losy Polski od utraty niepodległości w 1795 roku do jej odzyskania w roku 1918. Występ uczniów, oparty na scenariuszy autorstwa Pani Beaty Biały, był połączeniem prezentacji multimedialnej, recytacji wierszy, narracji, śpiewaniem pieśni patriotycznych. Dwukrotnie, przy asyście pocztów sztandarowych szkoły, zostały odśpiewane 4 zwrotki hymnu polskiego.

 

 

  Galeria

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM