UWAGA!!! Absolwenci i uczniowie, wykaz egzaminów z kwalifikacji w sesji styczeń-luty 2019 r. znajduje się już na stronie w zakładcze Społeczność szkolna/Słuchacz (lub Uczeń)/Egzamin zawodowy →  →  →  Gimnazjalisto!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły       Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

zdj1

 

 

Uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w konkursie ,,Drogi do niepodległości" zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 9 w Krakowie. W konkursie brały udział szkoły średnie i szkoły podstawowe z Dzielnicy III. Intencją organizatorów było uczczenie 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Konkurs składał się z dwóch części. W części pierwszej uczestnicy pisali test wiedzy o wydarzeniach, które sto lat temu doprowadziły do odzyskania niepodległości. Ta część konkursu odbyła się w Instytucie Pamięci Narodowej w Krakowie. Druga część miał charakter gry miejskiej i odbyła się w Muzeum Czynu Niepodległościowego i Parku Jordana, czyli miejscach w których w 1914 r. rodziły się zalążki Wojska Polskiego.

 

Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział trzy drużyny.

Uczniowie klasy 1 e w składzie ; Karol Janczura, Eryk Giereś i Kamil Orzechowski zdobyli drugie miejsce w kategorii szkół średnich.

Gratulujemy!!!

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28