DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Dzień otwarty" 29.05.2019 r. (środa) w godz. od 9:00 do 12:00         Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.


19 czerwca 2019 roku w naszej Szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Wzięli w niej udział: Dyrekcja Szkoły, Nauczyciele, cała Społeczność szkolna, a także Przedstawiciele Rady Rodziców.

Mieliśmy zaszczyt gościć także Pana Dariusza Domajewskiego, Dyrektora Wydziału Edukacji, który wręczył na ręce Pani Dyrektor Barbary Lesińskiej nagrodę, którą otrzymała nasza Szkoła w ramach akcji "Krakowski Tydzień Dobrego Słowa".Za licznie organizowane działania oraz akcje charytatywne, mające na celu uwrażliwienie uczniów na drugiego człowieka, Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji zdobył I miejsce.

Jak zawsze podczas akademii kończącej rok szkolny, nie zabrakło także miejsca na krótki program artystyczny z udziałem, dobrze wszystkim znanych, naszych szkolnych aktorów. Tym razem w "Meliorku" gościliśmy Kopciuszka, w rolę którego z gracją wcieliła się Oliwia Król, uczennica klasy I tuf. Nie zabrakło oczywiście księcia, którego doskonale zagrał, konferansjer akademii, Eryk Ostrowski. BRAWA! dla wszystkich aktorów!

Podczas akademii pożegnaliśmy także w sposób szczególnie uroczysty absolwentów klasy trzeciej Branżowej Szkoły I stopnia kształcącej w zawodzie fryzjer.

Młodsi koledzy i koleżanki z klasy 2df życzyli im wielu sukcesów na polu prywatnym oraz zawodowym, spełnienia marzeń oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Specjalnie dla naszych absolwentów słynny przebój Alvaro Soler ''EL MISMO SOL" zaśpiewała Klaudia Wójcik, uczennica klasy I tak.

Na koniec parkietem zawładnęła para taneczna Ola i Piotrek, którzy wykonali jakże żywiołową salsę, do której zaprosili także Nauczycieli.

Czas występów i wspólnej zabawy dobiegł końca. Po tej części nastąpiło wręczenie uczniom świadectw i nagród. Pani Dyrektor, Barbara Lesińska, pogratulowała uczniom sukcesów i wspaniałych świadectw, zaś absolwentom życzyła trafnych decyzji, szczęścia oraz realizacji zamierzonych celów.

Wszystkim Nauczycielom , Uczniom oraz Pracownikom Szkoły życzymy słonecznych, bezpiecznych i niezapomnianych wakacji!

Agnieszka Krajewska-Mrugała

 


 

Galeria zdjęć

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30