DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Dzień otwarty" 29.05.2019 r. (środa) w godz. od 9:00 do 12:00         Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.


„Przyjdzie na to czas, przyjdzie czas, przyjdzie czas na spacery w letnią noc…” – chciałoby się zanucić słowa szlagieru z dawnych lat. Niestety, czas nocnych przechadzek właśnie się skończył, a twarda rzeczywistość dopadła nas wraz z poszarzałym, rozdeszczonym poniedziałkowym niebem.

Dla niemal siedemdziesięciu nauczycieli i przeszło sześciuset uczniów ZSIŚiM data drugiego września oznacza początek kolejnego roku szkolnego. Niby zwykłego, ale nie do końca, bo wraz z reformą szkolnictwa przywitaliśmy w anno domini 2019 roku większą niż zwykle grupę uczniów. Oczy przedstawicieli aż jedenastu klas pierwszych wypatrywały nowych wychowawców, wyszukiwały wśród obecnych znajome twarze, z mniejszą lub większą rezerwą rozglądały się po otoczeniu.

Mamy nadzieję, że pierwsze wrażenie było dobre. Zadbali o to przedstawiciele samorządu szkolnego Weronika Pawlik-Bokuniewicz, Eryk Ostrowski i Pani Dyrektor Barbara Lesińska, którzy powitali młodzież aż w dwóch turach – wcześniej starych szkolnych wyjadaczy, uczniów klas II – IV, później nieco spłoszonych, ale nadrabiających miną pierwszaków. Przypomnijmy, że to absolwenci zarówno gimnazjów, jak i szkół podstawowych.

Mamy nadzieję, że świeżo zainaugurowany rok szkolny 2019/20 dla nich wszystkich okaże się szczęśliwy...

ŻYCZYMY POWODZENIA!!!

 


 

Galeria zdjęć

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 1 listopad 2019
2
3
4
5
6
7
9
10
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30