Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji

Drodzy ósmoklasiści !!!

W dniach od 21 stycznia 2021 r. do 04 lutego 2021 r. na stronie internetowej styczniowetargi.zsisim.pl Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, ul. Ułanów 9 odbędą się XIX „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku” on-line, impreza o charakterze edukacyjno – wychowawczym.
Najważniejszym celem organizacji tego wydarzenia jest pomoc Wam, uczniom klas ósmych szkoły podstawowej w wyborze dalszej drogi edukacyjnej.
W trakcie XIX „Styczniowych Targów Szkół Zawodowych w Meliorku” krakowskie zespoły szkół technicznych zaprezentują ofertę edukacyjną na rok szkolny 2021/2022.
Właściwy wybór szkoły średniej jest jedną z ważniejszych decyzji życiowych młodych ludzi, warto więc skorzystać z szansy, aby w jednym miejscu i w dowolnym czasie w dniach
Od 21 stycznia 2021 r. do 04 lutego 2021 r., zapoznać się z aktualnymi ofertami edukacyjnymi krakowskiego szkolnictwa technicznego, tak aby podjęta decyzja okazała się tą najtrafniejszą.

Serdecznie zapraszamy!!!

ZSIŚiM - otoczenie
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status