Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji

Drodzy czwartoklasiści…

Ostatni raz możemy tak się do Was zwracać, bowiem piątek 30. kwietnia jest dniem oficjalnie zamykającym ważny etap Waszego życia. Dziś przestaliście być uczniami, stając się formalnie absolwentami naszego „Meliorka”.
Trzeba przyznać, że choć te cztery lata upłynęły nie wiadomo kiedy, to niestety, nie zawsze było i Wam, i nam z górki… To czas dotknięty boleśnie i nieoczekiwanie konsekwencjami pandemii i wyzwaniami związanymi z koniecznością zmierzenia się z edukacją zdalną. Jednak daliście radę, dotrwaliście do końca. Możecie być z siebie dumni!
Przed większością z Was jeszcze ostatnia prosta – egzamin dojrzałości, a potem niełatwe pytanie: Co dalej?
Miejcie świadomość, że mocno trzymamy za Was kciuki. Życzymy Wam sukcesów na maturze oraz trafnych, mądrych wyborów dotyczących przyszłości.
Bądźcie uczciwi wobec siebie i innych realizując z pasją swe cele, a ewentualne porażki traktujcie jak mądry taktyk i strateg – jako przegrane bitwy, ale nie wojny.
I odwiedzajcie czasem szkolne mury przy Ułanów 9. Będziecie tu zawsze mile witani…

Szczęśliwej drogi, już czas…

Galeria

Klasa 4tak

Klasa 4er

Klasa 4fo

Skip to content