DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Dzień otwarty"  10.03.2020 r. (wtorek) w godz. od 9:00 do 12:00.


„Przyjdzie na to czas, przyjdzie czas, przyjdzie czas na spacery w letnią noc…” – chciałoby się zanucić słowa szlagieru z dawnych lat. Niestety, czas nocnych przechadzek właśnie się skończył, a twarda rzeczywistość dopadła nas wraz z poszarzałym, rozdeszczonym poniedziałkowym niebem.

Dla niemal siedemdziesięciu nauczycieli i przeszło sześciuset uczniów ZSIŚiM data drugiego września oznacza początek kolejnego roku szkolnego. Niby zwykłego, ale nie do końca, bo wraz z reformą szkolnictwa przywitaliśmy w anno domini 2019 roku większą niż zwykle grupę uczniów. Oczy przedstawicieli aż jedenastu klas pierwszych wypatrywały nowych wychowawców, wyszukiwały wśród obecnych znajome twarze, z mniejszą lub większą rezerwą rozglądały się po otoczeniu.

Mamy nadzieję, że pierwsze wrażenie było dobre. Zadbali o to przedstawiciele samorządu szkolnego Weronika Pawlik-Bokuniewicz, Eryk Ostrowski i Pani Dyrektor Barbara Lesińska, którzy powitali młodzież aż w dwóch turach – wcześniej starych szkolnych wyjadaczy, uczniów klas II – IV, później nieco spłoszonych, ale nadrabiających miną pierwszaków. Przypomnijmy, że to absolwenci zarówno gimnazjów, jak i szkół podstawowych.

Mamy nadzieję, że świeżo zainaugurowany rok szkolny 2019/20 dla nich wszystkich okaże się szczęśliwy...

ŻYCZYMY POWODZENIA!!!

 


 

Galeria zdjęć

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

BRĄZOWA SZKOŁA 2019

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

 

bezpieczna szkoła

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Adran i Arkadiusz - laureaci XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych