Open menu

W dniach 11-12 maja 2018 roku uczniowie ZSIŚiM uczestniczyli jako wolontariusze w akcji DKMS w hipermarkecie Auchan na al. Bora Komorowskiego 37. Jako opiekun grupy chciałam serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym wolontariuszom za to, że wykazali się wspaniałą postawą.

Ofiarowaliście swój czas i umiejętności, aby pokazać, że takie wartości jak życie i zdrowie ludzkie są Wam bliskie i że warto pomagać!

Dziękuję również za to, że wykazaliście się wzorowym zdyscyplinowaniem i wyjątkową kulturą osobistą. Praca z Wami to dla mnie przyjemność i zaszczyt. Dzięki Waszej pracy zarejestrowaliśmy 63 potencjalnych dawców, być może 63 osobom uda się uratować życie - dzięki Wam.

Jesteście WIELCY:

Magdalena Zając, Izabela Słotwińska, Gabriela Durmała, Klaudia Sudak, Krystyna Głowa, Kacper Kubasiak, Albert Romański, Wiktoria Juszczyk, Barbara Kuczara, Katarzyna Znamirowska, Aleksandra Kukuła, Eryk Ostrowski, Klaudia Wyrodek, Justyna Depta, Aleksandra Koszarek, Natalia Kozik, Wiktoria Komorowska, Yevheniia Berezhna, Mateusz Knapik, Daria Piskorz, Olga Rychlik.

Dziękuję i zapraszam w grudniu na „Mikołajkowe Dni Dawcy Szpiku”

Adrianna Fijałka

DOBRO POWRACA

 

 

 Galeria

 

 

 

 

 

 

 


 



  

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 1 listopad 2020
2
3
4
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Data : 26 listopad 2020
27
28
29
30

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Adran i Arkadiusz - laureaci XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

 Ruszaj