DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku" 23.01.2020 r. (czwartek) w godz. od 9:00 do 14:00.

Polski     English

„ …. - Poloneza czas zacząć! ” – słowami Adama Mickiewicza w Folwarku Zalesie rozpoczęto trwający do białego rana bal studniówkowy, który zapewne z łezką w oku będzie wspominany przez uczniów Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie.

Witając maturzystów, wychowawców, nauczycieli oraz przybyłe osoby towarzyszące Pani Dyrektor mgr inż. Dorota Kocur wzniosła toast życząc wszystkim niezapomnianych wrażeń, a młodzieży kończącej czteroletnią naukę powodzenia na maturze.
Zabawę rozpoczęto od tradycyjnego tańca jakim jest Polonez. Maturzyści pomimo towarzyszącego im zdenerwowania dali radę, idąc tanecznym krokiem, ubrani w uśmiech zatańczyli bez żadnych pomyłek.
Wychowawcy klas maturalnych, od swoich wychowanków otrzymali kwiaty i podziękowania za kilkuletnią naukę, oraz za cierpliwość w ich wychowywaniu. To był wyjątkowy bal dziewczęta ubrane w piękne balowe suknie skrywające czerwone podwiązki, chłopcy w eleganckich garniturach które założone w dzień egzaminu maturalnego wróżą powodzenie.
Uczniowie w wyśmienitych nastrojach nie schodzili z parkietu. Tego wieczoru wszystko ze sobą współgrało: muzyka, przepiękny wystrój Folwarku, smaczne staropolskie jadło, oraz niesamowita atmosfera balu. Można było się przekonać jak dobrą kondycję mają nauczyciele, którzy niemal nie schodzili z parkietu. Zabawa trwała do białego rana.
Ale niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Był czas śmiechu i czas tańca, teraz pora by maturzyści zasiedli do książek i pilnie przygotowywali się do matury. Bal studniówkowy prysnął niczym mydlana bańka i skończył się z przyjściem poranka, bo jak mówią: „Wszystko ma swój czas”.

 

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

BRĄZOWA SZKOŁA 2019

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Adran i Arkadiusz - laureaci XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych