DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku" 23.01.2020 r. (czwartek) w godz. od 9:00 do 14:00.

 Polski  English

 Dnia 16 marca 2016 roku w ramach „Projektu M&M” (Młodzi i Miłosierdzie) uczniowie Naszej szkoły, pod opieką katechety mgr Tomasza Mistura, wybrali się do krakowskiej Tauron Areny, gdzie odbyła się część oficjalna obchodów Jubileuszu Miłosierdzia dla Młodych w archidiecezji krakowskiej.

Zebraliśmy się w naszej szkole o godzinie 8.30, natomiast o godzinie 9.00 wyruszyliśmy spacerem do Tauron Areny. Tam o godz. 10.00 rozpoczął się program eventu, który miał na celu dać młodym ludziom szansę zobaczenia, że miłosierdzie jest dla nich, i sami mogą dawać miłosierdzie innym - jednocześnie przyjmując taką postawą nie tracą pełni własnego życia. Zobaczyliśmy występy muzyczne i taneczne, wysłuchaliśmy świadectwa Krzysztofa Demczuka. Na scenie pojawił się również raper Arkadio, który na naszych oczach spontanicznie stworzył Freestyle. Swoją energią i optymizmem porwał młodzież znajdującą się na trybunach. Wystąpił również Michał Nikodem. Odczytana została Ewangelia, na której podstawie swoje kazanie wygłosił bp Grzegorz Ryś.

Podczas przerwy, każdy z uczestników dostał bułeczkę i jogurt pitny. Po powrocie na swoje miejsca przeszła procesja z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Kluczowym momentem tego wydarzenia było przejście przez Bramę Miłosierdzia i pozostawienie swoich problemów, trudności spisanych na kartkach w koszu na śmieci postawionym w przejściu. Przekroczenie bramy symbolizuje rozpoczęcie nowego rozdziału życia. Czynne zaangażowanie w ten punkt programu było dla młodych ludzi całkowicie dobrowolne. Adoracja ta trwała ponad godzinę. Na sam koniec odbył się koncert zespołu Maleo Reggae Rockers.

Swoją wizytę w Arenie zakończyliśmy o godzinie 15.00, po czym udaliśmy się przez park do szkoły, kończąc tym samym naszą kulturowo-edukacyjną wycieczkę.


 

Galeria zdjęć

 

 

 

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

BRĄZOWA SZKOŁA 2019

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Adran i Arkadiusz - laureaci XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych