DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku" 23.01.2020 r. (czwartek) w godz. od 9:00 do 14:00.

  Polski    English  

„Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy uczyć się sami.”

Adam Mickiewicz
 

29 kwietnia 2016 roku, w auli szkolnej, pożegnaliśmy tegorocznych Abiturientów.

W uroczystej akademii udział wzięła cała społeczność Szkoły - Dyrekcja, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy administracji i obsługi, delegacje uczniów z klas I – III i oczywiście Absolwenci.

W pierwszej części akademii przedstawiciele Abiturientów ze wzruszeniem i łezką w oku podziękowali wszystkim Nauczycielom, a przede wszystkim Wychowawcom, za wszelką okazaną im pomoc.

Następnie głos zabrała Dyrektor Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji, mgr inż. Dorota Kocur, która swoje wystąpienie rozpoczęła od słów piosenki: „Tak szybko płynie życie, tak szybko mija czas, za rok, za dzień, za chwilę razem nie będzie nas.” Podkreśliła także, że są momenty w życiu ludzi, które skłaniają do refleksji, a dla tegorocznych Abiturientów taka chwila właśnie nadeszła, gdyż skończył się dla nich pewien etap, a zaczyna się kolejny, z nowymi wyzwaniami. Dyrektor Zespołu wyraziła również nadzieję, że w trakcie czteroletniej nauki, oprócz wiedzy zostały przekazane Maturzystom też wartości moralne, których będą przestrzegać w swym życiu oraz że docenią wszystko to, czego nauczyli się w swojej Szkole.

Następnie przedstawicielka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odczytała laudację od Rektora tejże Uczelni, prof. nadzw. dr Zdzisławy Daćko-Pikiewicz, w której Rektor WSB pogratulowała wszystkim Nauczycielom pracy uwieńczonej sukcesami wychowanków, a Abiturientom - ukończenia Szkoły i życzyła sukcesów podczas egzaminów maturalnych. Przedstawicielka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wręczyła wyróżnienie, „ZŁOTY INDEKS”, uczennicy klasy IV tak TIŚ nr 13 – Magdalenie Chaberka.

Po części oficjalnej Dyrektor Zespołu, mgr inż. Dorota Kocur, wręczyła uczniom poszczególnych klas świadectwa ukończenia Szkoły, wśród których były również i te z wyróżnieniem, oraz nagrody książkowe.

Akademię zakończyła część artystyczna, którą przygotowali uczniowie klasy drugiej „er” i klas trzecich, pod opieką mgr Urszuli Mądrzyk oraz wychowawców trzecioklasistów.

 

Wszystkim Absolwentom życzymy sukcesów na egzaminach maturalnych oraz tylko szczęśliwych i pogodnych dni w dalszym życiu. Pamiętajcie, że „Swoją radość można znaleźć w radości innych; to właśnie jest tajemnicą szczęścia.”

 Galeria

IVao IVer IVtak IVtuf IIIlo

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

BRĄZOWA SZKOŁA 2019

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Adran i Arkadiusz - laureaci XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych