DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku" 23.01.2020 r. (czwartek) w godz. od 9:00 do 14:00.

Polski  English  
24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.

 

 

Prowadzący akademię Karolina Kabat i absolwent Naszej szkoły Bartek Leśniak, w imieniu wszystkich uczniów, podziękowali nauczycielom za ich trud, cierpliwość i zaangażowanie w jakże trudnym procesie edukacji. Szczególne słowa skierowali do tegorocznych absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 9 kształcącej w zawodzie fryzjer, którzy w tym roku zakończyli edukację i opuścili szkolne mury. Tym, którzy zdecydowali się kontynuować naukę, życzyliśmy wytrwałości i wielu sukcesów.

W części artystycznej wystąpiła nasza utalentowana wokalnie uczennica Karolina Linowska, której każdy występ słuchamy z zapartym tchem - tak było i tym razem. Nasi szkolni artyści dedykowali wszystkim uczniom ,,Odę do ucznia” ukazując świat uczniowski w nieco krzywym zwierciadle, ale co tu mówić, jakże prawdziwym. Na uwagę zasługiwał również występ debiutującego szkolnego kabaretu ,,Kanał”, który w niezwykle trafny sposób przedstawił nam typy uczniowskie, ściśle związane z wybranymi przez nich zawodami. Nie zabrakło także tańca, specjalny układ taneczny przygotowały uczennice z klasy 1df : Żaneta Pompa, Sara Szrama, Iwona Wojakiewicz.

 

              

Na koniec Bartek złożył wszystkim życzenia zdrowych, słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz poprosił o zabranie głosu Panią Dyrektor mgr inż. Dorotę Kocur.

Pani Dyrektor wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody i dyplomy .Specjalne słowa pożegnania skierowała do kończących szkołę absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 9, życząc wszystkim udanego odpoczynku!

Żegnaj szkoło!!!                                Witajcie wakacje!!!

Odpowiedzialni :      
Agnieszka Krajewska- Mrugała
Urszula Mądrzyk
Tomasz Mistur

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

BRĄZOWA SZKOŁA 2019

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Adran i Arkadiusz - laureaci XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych