Polski English


Tradycyjnie, pierwszego września, w naszej Szkole, odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Wypełniona po brzegi sala gimnastyczna była miejscem w/w uroczystości, a uczestniczyli w niej: Dyrekcja ZSIŚiM, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie klas pierwszych i drugich Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 9. Natomiast uczniowie klas trzecich i czwartych spotkali się z Wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych.
Nowy rok szkolny przyniósł w naszej Szkole wiele zmian. Od września w ZSIŚiM rozpoczęła edukację młodzież z Ukrainy, która kształcić się będzie w różnych zawodach.

Podczas oficjalnej uroczystości p.o. Dyrektora Zespołu, mgr inż. Barbara Lesińska, serdecznie powitała zgromadzonych, życząc uczniom oraz wszystkim pracownikom Szkoły owocnej pracy i wytrwałości. Pani Dyrektor przypomniała, jak bardzo ważne jest stawianie sobie kolejnych celów, które prowadzą do sukcesu. Zwróciła też uwagę na to, że szkoła to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale także zawierania przyjaźni, uczenia się uczciwości, rzetelności i empatii, gdyż z tym wszystkim lepiej wchodzi się w dorosłe życie.

Szkoła nie jest taka zła!!                               Powodzenia!!

Galeria 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
6
7
8
16
17
18
19
22
25
Data : 25 kwiecień 2020
26
27
28
29
30