Polski English

14 października, w naszej Szkole, odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej, potocznie zwanego Dniem Nauczyciela.

 

W tym dniu uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie, które poprowadziła p.o. Dyrektora ZSIŚiM, Pani mgr inż. Barbara Lesińska. 

Naszym drogim ''pierwszakom'' życzyła wielu sukcesów w kolejnym etapie zdobywania wiedzy i umiejętności.

 Tego dnia żegnaliśmy także nauczycieli, którzy odeszli na zasłużoną emeryturę: mgr Zofię Łąkę, mgr inż. Marię Jolantę Bieniek-Wójcik orazmgr inż. Andrzeja Góraka i mgr inż. Jacka Kowalczyka. Pani Dyrektor Barbara Lesińska podziękowała im za wiele lat pracy pedagogicznej, a mgr Małgorzata Kalinowska odczytała specjalnie na tę uroczystość przygotowany, nieco żartobliwy, tekst o tym, że emerytura to dopiero początek... pracy, tyle że nie tej zawodowej.

Po części oficjalnej przyszła pora na program artystyczny. No i tu się działo...
Tym razem to nauczyciele byli przepytywani w teleturnieju ''JEDEN z DZIESIĘCIU'', a zamiast słynnego Tadeusza Sznuka, w roli konferansjerów wystąpił uroczy i świetnie się spisujący, w tym niełatwym zadaniu, duet: Karolina Kabat z klasy III tuf i Przemek Doniec z klasy IIei.
Na nauczycieli czekały dwie rundy pytań, czasem podchwytliwych, innym razem tak oczywistych, że aż zaskakujących.
Wszyscy zawodnicy spisali się na 6 z plusem, a zwycięzcą została mgr Małgorzata Kalinowska. GRATULUJEMY!!!

Całość uświetniły swym występem trzy szkolne tancerki: Żaneta i Iwona z klasy 2df oraz Oliwia z klasy1df. Swoim układem tanecznym porwały na parkiet koleżanki i kolegów z innych klas, a nawet samych Drogich Belfrów.

              

Następnie odbyło się spotkanie Grona Pedagogicznego z p.o. Dyrektora Panią mgr inż. Barbarą Lesińską.

WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM I WYCHOWAWCOM ŻYCZYMY WIELU SUKCESÓW W ŻYCIU PRYWATNYM I ZAWODOWYM

Organizator: mgr Agnieszka Krajewska-Mrugała

  
Galeria zdjęć
 
 

 

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31