Początek roku szkolnego to dla uczniów klas pierwszych szczególnie trudny okres w życiu.

Dlatego w pierwszych dniach nauki Pedagog szkolny, Małgorzata Gotfryd zorganizowała dla nich spotkania o charakterze integracyjno – adaptacyjnym, które pomagają młodzieży w przełamywaniu różnych barier i trudności. Dzięki czynnemu udziałowi w zajęciach uczniowie mogli się lepiej poznać, budować pozytywne relacje w klasie, stworzyć dobrą atmosferę. Proponowane ćwiczenia skłoniły do aktywności wszystkich uczestników zajęć, zwiększając poziom integracji i spójności grupy. Klimat panujący podczas spotkań wyzwalał pozytywne emocje, co tym samym sprzyjało niepowtarzalnej atmosferze.

 
 

Galeria zdjęć

 

 

 

  

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
6
7
8
16
17
18
19
22
25
Data : 25 kwiecień 2020
26
27
28
29
30