DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Dzień otwarty"  10.03.2020 r. (wtorek) w godz. od 9:00 do 12:00.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji odbyło się 23 czerwca 2017 roku.

Uroczystość przebiegała w formie dwóch akademii, podczas których odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie absolwentów klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 9 imienia Wita Stwosza, kształcącej w zawodzie fryzjer.

Na wstępie prowadzący: Sylwia Biegoń, Karol Rakoczy powitali wszystkich zebranych: Dyrekcję Szkoły, Grono Pedagogiczne, pracowników, uczniów oraz Panią Zofię Michalską – Starszą Cechu Rzemiosł Różnych. Prowadzący przedstawili 8 rad jak być szczęśliwym w życiu. To przesłanie było zarówno aktualne dla wszystkich uczniów jak i dla kończących swoją edukację absolwentów klas zawodowych. Całość uświetnił występ wokalny duetu: Karolina Linowska, Karol Rakoczy, który zaprezentował swoje niezwykłe talenty wokalne.

Podczas akademii Pani Dyrektor mgr inż. Barbara Lesińska, pożegnała Absolwentów, wręczając świadectwa ukończenia Szkoły, a także nagrody wyróżniającym się uczniom, jednocześnie życząc sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Zaprosiła młodzież do kontynuowania nauki w naszej Szkole – IV Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych. Uczniowie otrzymali od przyszłorocznych absolwentów pamiątkowe prezenty. Podczas uroczystości zostali również wyróżnieni uczniowie klas pierwszych i drugich Zasadniczej Szkoły Zawodowej, którzy wykazali się w tym roku szkolnym szczególnymi osiągnięciami w nauce oraz pracą na rzecz szkoły. Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim zdrowych, spokojnych i pełnych radości wakacji.

 
           

O godzinie 10.15 rozpoczęło się zakończenie roku dla klas Technikum Inżynierii Środowiska nr 13. Po krótkim powitaniu, wysłuchaliśmy pięknego przeboju Rhianny w wykonaniu Karoliny Linowskiej. Na gitarze akompaniowała jej Żaneta Kotarba.

Następnie na scenie pojawił się szkolny kabaret "Fabryka sucharów", który zaprezentował skecz „Pizza przyszłości” będący trafną parodią współczesnej rzeczywistości. Duet aktorski - czyli Karolina Kabat i debiutujący w tym roku, Piotr Piwowar-zebrał gromkie brawa. Również duet wokalny ,Karolina Linowska i Karol Rakoczy, jak zawsze, dostarczyli wszystkim chwili wzruszeń.

Na koniec prowadzący akademię złożyli Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim uczniom ,życzenia niezapomnianych, słonecznych i bezpiecznych wakacji

przygotowała: mgr Agnieszka Krajewska- Mrugała

 

Galeria zdjęć

 

Kalendarz roku ZSIŚiM