Open menu


13.03.2018 roku uczennice naszej szkoły: Jolanta Gorzkowska klasa 2r, Joanna Król klasa 2r oraz Magdalena Mirek klasa 3r wzięły udział w IV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej.

Wydarzenie jak co roku organizowane było przez XXI LO im. St. Ignacego Witkiewicza-Witkacego w Krakowie. Na scenie pojawiło się kilkudziesięciu uczniów z różnych szkół Krakowa i okolic. Wykonawcy zaprezentowali bogaty repertuar światowej sceny muzycznej, począwszy od starego dobrego rocka, aż po współczesne utwory muzyki rozrywkowej. Poziom artystyczny tegorocznej edycji Festiwalu był niezwykle wysoki, jednak ponownie jak przed rokiem, to uczennica ZSIŚiM sięgnęła po laur zwycięzcy!!!! Magdalena Mirek- bo o Niej tu mowa, zachwycająco wyśpiewała zwycięstwo utworem zespołu Imagine Dragons
pt. Demons. Dobór repertuaru, poprawność wykonania, interpretacja i sposób przekazu był tak przejmujący i wyrazisty, że obradujące jury nie miało wątpliwości komu przyznać zwycięstwo!! Odbierając nagrodę, Magda nie kryła wzruszenia i radości, stwierdziła że rozważy możliwość dalszego rozwoju swojego talentu...Jak widać Meliorek ma wśród swoich uczniów wiele ukrytych talentów które czekają na swoją szansę!!

   Galeria

 

 

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30