DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku" 23.01.2020 r. (czwartek) w godz. od 9:00 do 14:00.

zdj1

 

 

 

 

W dniu 22 listopada 2018r. dla Rodziców uczniów klas pierwszych i drugich w ZSIŚiM w Krakowie odbyło się spotkanie z psychologiem Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 1 na temat : „Wyzwania wieku dojrzewania - jak wspierać nastolatka”.

Spotkanie miało na celu zapoznanie rodziców z zagrożeniami, jakie niesie ze sobą okres dojrzewania oraz uwrażliwić ich na czas, kiedy muszą być wyjątkowo czujni, by w porę ochronić swoje dziecko przed działaniami, które mogą zaważyć na jego przyszłości. Bo jak powiedział Janusz Korczak, słynny pedagog, lekarz cyt. „Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć,wiele myśli…”

Kalendarz roku ZSIŚiM