W roku szkolnym wrzesień i październik to miesiące, które upływają na wzajemnym poznawaniu się, zawiązywaniu przyjaźni i oczywiście zdobywaniu wiedzy.

Dlatego właśnie w tym czasie zostały zorganizowane dla uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji warsztaty integracyjno - adaptacyjne. Zajęcia prowadzili doświadczeni pracownicy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, w czasie których uczniowie mieli możliwość bliżej się poznać oraz zasygnalizować swoje oczekiwania wobec szkoły. Celem zajęć było stworzenie zgranych zespołów klasowych, wzmocnienie poczucia przynależności do danej grupy, nawiązanie pozytywnych relacji pomiędzy rówieśnikami, poszukiwanie elementów wspólnych spajających grupę, a także nauka skutecznego komunikowania się. Atmosfera zajęć sprzyjała przeżywaniu pozytywnych emocji

 i wzajemnemu zbliżaniu się uczniów do nowego środowiska lokalnego

 
 

  Galeria zdjęć

 

 

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31