DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Dzień otwarty" 29.05.2019 r. (środa) w godz. od 9:00 do 12:00         Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

W dniu 6 grudnia 2019r . o  godz. 10.00 w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w trakcie panelu naukowego „ZAWODOWE MIKOŁAJKI” odbędzie się Konferencja dla pracodawców.

Wydarzenie  organizowane jest w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych –inicjatywy Komisji Europejskiej, mającej na celu promocję kształcenia i szkolenia zawodowego.

Celem konferencji jest upowszechnianie rezultatów projektu „Krok w dorosłość - zagraniczne praktyki zawodowe” oraz wzmocnienie partnerstwa w zakresie kształcenia i szkolenia zawodowego ze szczególnym naciskiem na współpracę między szkołami zawodowymi i pracodawcami.

                                                                                         Organizatorzy wydarzenia
                                                                                         Alicja Echary
Małgorzata Kalinowska
Renata Walczak

 

Kalendarz roku ZSIŚiM