DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Dzień otwarty" 29.05.2019 r. (środa) w godz. od 9:00 do 12:00         Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.W dniu 6 grudnia 2019r w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, ul. Ułanów 9 odbędzie się już po raz czwarty wydarzenie pt. „ZAWODOWE MIKOŁAJKI” organizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych – odkryj swój talent!

Jest to nowa inicjatywa Komisji Europejskiej, która ma na celu promocję kształcenia i szkolenia zawodowego.

W tym dniu uczniowie naszej Szkoły będą uczestniczyć w pokazach  i prelekcjach prowadzonych przez specjalistów z różnych obszarów zawodowych.

Po raz drugi w ramach tego wydarzenia odbędzie się Konferencja dla pracodawców, mająca na celu upowszechnianie rezultatów projektu „Krok w dorosłość -zagraniczne praktyki zawodowe” oraz wzmocnienie partnerstwa w zakresie kształcenia i szkolenia zawodowego ze szczególnym naciskiem na współpracę między szkołami zawodowymi i pracodawcami.

                                                                                        

                                                                                         Organizatorzy wydarzenia
                                                           Alicja Echary
Małgorzata Kalinowska
Renata Walczak

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM