W dniu 6 grudnia 2019r w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, ul. Ułanów 9 odbędzie się już po raz czwarty wydarzenie pt. „ZAWODOWE MIKOŁAJKI” organizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych – odkryj swój talent!

Jest to nowa inicjatywa Komisji Europejskiej, która ma na celu promocję kształcenia i szkolenia zawodowego.

W tym dniu uczniowie naszej Szkoły będą uczestniczyć w pokazach  i prelekcjach prowadzonych przez specjalistów z różnych obszarów zawodowych.

Po raz drugi w ramach tego wydarzenia odbędzie się Konferencja dla pracodawców, mająca na celu upowszechnianie rezultatów projektu „Krok w dorosłość -zagraniczne praktyki zawodowe” oraz wzmocnienie partnerstwa w zakresie kształcenia i szkolenia zawodowego ze szczególnym naciskiem na współpracę między szkołami zawodowymi i pracodawcami.

                                                                                        

                                                                                         Organizatorzy wydarzenia
                                                           Alicja Echary
Małgorzata Kalinowska
Renata Walczak

 

 

 

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31