DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku" 23.01.2020 r. (czwartek) w godz. od 9:00 do 14:00.
Dnia 23.11.2019r. odbyła się wycieczka zawodowa do Katowic na Festiwal Fryzjerski w której uczestniczyły klasy I i II kształcące się w zawodach: technik usług fryzjerskich i fryzjer.

Na targach młodzież miała okazję poznać tajniki sztuki fryzjerskiej, nowinki techniczne i kosmetyczne różnych firm. Szczególną atrakcją festiwalu były spotkania ze znanymi osobistościami fryzjerstwa, pracodawcami, pracownikami i uczniami z innych szkół fryzjerskich z całej Polski. Odbywały się Mistrzostwa dla Juniorów oraz liczne pokazy fryzjerskie. Można było dokonać zakupu narzędzi i preparatów fryzjerskich w atrakcyjnych cenach. Była to również okazja do świetnej integracji.

Wszyscy uczestnicy wycieczki wrócili bardzo zmęczeni, ale zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń.

Z niecierpliwością czekamy na przyszły rok!

Organizatorzy wycieczki:

Katarzyna Ćwierz-Kasprzyk
Barbara Doupal
Joanna Radłowska
Renata Kwiatkowska

 Galeria zdjęć

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM