DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku" 23.01.2020 r. (czwartek) w godz. od 9:00 do 14:00.

Dnia 9 grudnia 2019 roku w  Muzeum Lotnictwa Polskiego, odbyła się Gala Kształcenia Zawodowego podczas której uczennice Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 kształcące się w zawodzie technik usług fryzjerskich w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie otrzymały dyplomy i nagrody za osiągnięcia w  Konkursie.

Wyróżnienia wręczali: Edward Czesak - członek Zarządu Województwa Małopolskiego, Halina Cimer - Małopolski Wicekurator Oświaty i Rafał Kosowski, radny Samorządu Województwa Małopolskiego.

Konkurs „Mam zawód. Mam fantazję” po raz siódmy był okazją do promocji kształcenia zawodowego w Małopolsce. Jest komponentem programu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Uczniowie współzawodniczyli w ośmiu konkurencjach zawodowych, w których musieli wykonać niełatwe  zadania zawodowe: „Rzeźba przestrzenna wykonana technikami spawalniczymi – Zagroda chłopska”, „Atrakcje turystyczne Zakopanego i Podhala”, „Fryzura na czerwony dywan”, „Wariacje na temat monoporcji w kremie maślanym”, „Mistrzostwa rolnictwa precyzyjnego”, „Ścianka telewizyjna – systemy suchej zabudowy wnętrz”, „Frutti di mare z Małopolskim akcentem”, „Połączenie systemu alarmowego na bazie centrali alarmowej Versa 10″.

Uczennice Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i  Melioracji w Krakowie zostały laureatami w branży fryzjersko-kosmetycznej, której tematem przewodnim była „Fryzura na czerwony dywan” .

I miejsce wśród  uczestników z kilkunastu szkół kształcących zawodowo w Małopolsce zajęły nasze uczennice: Justyna Depta kl. IV tuf i Karolina Stolarz kl. II tuf

Głównym organizatorem konkursu był Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Pani Barbara Nowak, Małopolska Kurator Oświaty.

Opiekunem uczniów  była Katarzyna Ćwierz-Kasprzyk

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 Galeria zdjęć

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM