DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku" 23.01.2020 r. (czwartek) w godz. od 9:00 do 14:00.

W ramach upowszechniania rezultatów projektu „Krok w dorosłość – zagraniczne praktyki zawodowe” w dniu 11 grudnia uczniowie klas pierwszych /po gimnazjum/oraz drugich mieli okazję poznać ideę programu Erasmus + / Power oraz zobaczyć prezentacje przygotowane przez uczniów, którzy zrealizowali praktyki zawodowe w Portugalii.

W trakcie spotkania, które było jednocześnie zakończeniem projektu, uczniowie klas trzecich oraz czwartych otrzymali dokumenty i certyfikaty potwierdzające zrealizowany przez nich staż, zdobyte umiejętności oraz nabyte kompetencje zawodowe.

Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zarówno zawodowe, jak i osobiste zaowocuje w ich przyszłym życiu, a nawiązane przyjaźnie oraz niezapomniane portugalskie krajobrazy już na zawsze pozostaną w ich pamięci!

 

Galeria zdjęć

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM