Dwudniowa, pełna wrażeń wycieczka do Kopalni w Bochni w dniach 13-14 grudnia okazała się wspaniałym mikołajkowo-świątecznym prezentem, zorganizowanym przez wychowawców dla uczniów klas II-tak, ro, tuf oraz r.

Tam, w czasie zwiedzania kopalni  i pokonywania trasy o długości 2,5 kilometra, podopieczni mgr Bogusławy Siwa-Zych, Katarzyny Ćwierz-Kasprzyk, Anny Spieszny i Antoniny Śliwy-Zalech mieli możliwość odstresować się przed zbliżającą się klasyfikacją, a także zapoznać się z atrakcjami miejsc leżących w pobliżu grodu Kraka. Przy okazji była to kolejna wyprawa, mająca na celu dalszą integrację uczniów naszej szkoły.

Dużym przeżyciem dla młodzieży okazało się spędzenie nocy w hotelu mieszczącym się w kopalni. Poza tym była możliwość oceny swej tężyzny fizycznej podczas zajęć sportowych, przeprowadzonych pod czujnym okiem samych nauczycieli wychowania fizycznego Kto wie, być może również wśród uczniów klas drugich mamy przyszłe gwiazdy sportu? A wieczorem – dyskotekowe szaleństwo dla wszystkich, także tych, którym ze sportem nie po drodze. Taniec wszak to najlepsza, najbardziej widowiskowa forma wyrażenia indywidualnej ekspresji i radości życia.

Na koniec słowo o posiłkach zapewniających na bieżąco dopływ świeżej energii – były naprawdę świetne,a szwedzki stół na śniadania zdobył uznanie nawet w ocenie najbardziej wybrednych.

Już myślimy o powtórce za rok…

 

Galeria zdjęć

 

 

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM