DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Dzień otwarty"  10.03.2020 r. (wtorek) w godz. od 9:00 do 12:00.
Dnia 23 stycznia 2020 r. (czwartek), w godz. 9.00 – 14.00 w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, ul. Ułanów 9 odbędą się XVIII „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku”,  – impreza o charakterze edukacyjno – wychowawczym.

Najważniejszym celem organizacji tego wydarzenia jest pomoc uczniom klas  ósmych szkoły podstawowej w wyborze dalszej drogi edukacyjnej.       

W trakcie XVIII „Styczniowych Targów Szkół Zawodowych w Meliorku”  krakowskie zespoły szkół technicznych zaprezentują ofertę edukacyjną  na rok szkolny 2020/2021. Nie zabraknie również atrakcji, takich jak np: pokazy, występy artystyczne, konkursy, degustacje, które, także w sposób niekonwencjonalny, udowodnią, iż warto kształcić się w prezentowanych zawodach.

Właściwy wybór szkoły średniej jest jedną z ważniejszych decyzji życiowych młodych ludzi, warto więc skorzystać z szansy, aby w jednym dniu i miejscu zapoznać się z aktualnymi ofertami edukacyjnymi krakowskiego szkolnictwa technicznego, tak, aby podjęta decyzja okazała się tą najtrafniejszą.

Wstęp, jak corocznie, jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatora

 

 

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM