Dnia 27.02.2020r uczniowie IIIfo wraz z opiekunką mgr Renatą Kwiatkowską odwiedzili Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia.

Uczniowie mieli możliwość poznania uczelni, zasad jej działania oraz szans, jakie stwarza swym absolwentom. Najbardziej jednak zapadła im w pamięć prezentacja tutejszego laboratorium, gdzie mieli niepowtarzalną okazję poznania tajników produkcji popularnych kosmetyków ( m.in. mydeł, błyszczyków do ust, kremów ). Doprawdy, wszyscy czuli się tu jak we współczesnej pracowni magika-alchemika…

W związku z dużym zainteresowaniem ofertą uczelni zapewne niejeden z uczniów klasy IIIfo poważnie rozważy możliwość kontynuowania tu właśnie dalszej nauki i poszerzania swych kwalifikacji.

 

 

 Galeria zdjęć

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
6
7
8
16
17
18
19
22
25
Data : 25 kwiecień 2020
26
27
28
29
30