Open menu

Pożegnanie_MATURZYSTÓW


Uczniowie klas czwartych, którzy przez cztery lata aktywnie uczestniczyli we wszystkich akademiach szkolnych oraz akcjach promujących Szkołę, otrzymali pamiątkowe koszulki z napisem : OSKAR DLA NAJLEPSZEJ GRUPY TEATRALNEJ - MELIOREK 2019/2020.

Nie można zatrzymać czasu ani jego biegu, bo " nie odnajdzie więcej nas ta sama chwila" , "to już było i nie wróci więcej " , ale z drugiej strony pozostają wspomnienia, przyjaźnie, doświadczenia nabyte podczas pobytu w szkole.

Coś się kończy, coś zaczyna i na ten nowy początek, wszystkim maturzystom i naszym szkolnym aktorom, życzymy dużo nadziei, szczęścia i optymizmu.

Tegorocznym maturzystom gratulujemy zdanych egzaminów, tym, którym się nie udało, życzymy wytrwałości, siły i wiary w siebie.

Wszystkim uczniom klas czwartych życzymy spełnienia marzeń i satysfakcji na dalszej drodze życia, pamiętajcie Kochani, że "Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia" (Seneka).

Opiekun : Agnieszka Krajewska-Mrugała

  Galeria zdjęć

 

 

 

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 Ruszaj