Logo Krakowa

Open menu

Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2020r w Naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączona ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych.

Dla nich była to szczególna chwila, gdyż po wypowiedzeniu słów przysięgi ślubowania, stali się pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie.

Po tym ważnym wydarzeniu, Pani Dyrektor Barbara Lesińska, skierowała do wszystkich Uczniów klas pierwszych życzenia, aby nauka w murach nowej szkoły, stała się przyjemnością, połączoną z rozwijaniem zainteresowań, pogłębianiem wiedzy, a przede wszystkim godnym reprezentowaniem Szkoły.

W tym roku po raz pierwszy, ze względu na rozwój pandemii i bezpieczeństwo wszystkich zebranych, część artystyczna została skrócona, zrezygnowano także z przedstawienia, które już na trwałe wpisało się w historię naszej Szkoły.

Po uroczystym przywitaniu Grona Pedagogicznego, wszystkich Uczniów oraz Pracowników Obsługi i Administracji, prowadzący akademię, Katarzyna Badyla oraz Kamil Bakalarz, przedstawili krótki rys długich dziejów naszej Szkoły.

Uroczystość uświetnił występ Lilianny Wilk z klasy 2ap,która specjalnie na tę okazję zaśpiewała przebój z filmu "W pustyni i w puszczy" pt."RZEKA MARZEŃ". Był to pierwszy solowy występ Lilianny przed tak dużą i szacowną publicznością, tym bardziej należały się Jej gromkie brawa.

Na zakończenie akademii konferansjerzy, Kasia i Kamil, przekazali wszystkim zebranym najlepsze życzenia: owocnej pracy, wielu sukcesów, szczęścia w życiu osobistym i spełnienia marzeń.

W dalszej części odbyło się spotkanie Grona Pedagogicznego oraz Pracowników Obsługi i Administracji z Dyrekcją Szkoły.

Opiekun : Agnieszka Krajewska

  Galeria zdjęć

 

 

 Najlepsze Technikum 2021 - Brązowa Odznaka

 

 

 

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 RUSZAJ poprawki