Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

14 października 2020r w Naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączona ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych.
Dla nich była to szczególna chwila, gdyż po wypowiedzeniu słów przysięgi ślubowania, stali się pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie.
Po tym ważnym wydarzeniu, Pani Dyrektor Barbara Lesińska, skierowała do wszystkich Uczniów klas pierwszych życzenia, aby nauka w murach nowej szkoły, stała się przyjemnością, połączoną z rozwijaniem zainteresowań, pogłębianiem wiedzy, a przede wszystkim godnym reprezentowaniem Szkoły.
W tym roku po raz pierwszy, ze względu na rozwój pandemii i bezpieczeństwo wszystkich zebranych, część artystyczna została skrócona, zrezygnowano także z przedstawienia, które już na trwałe wpisało się w historię naszej Szkoły.
Po uroczystym przywitaniu Grona Pedagogicznego, wszystkich Uczniów oraz Pracowników Obsługi i Administracji, prowadzący akademię, Katarzyna Badyla oraz Kamil Bakalarz, przedstawili krótki rys długich dziejów naszej Szkoły.
Uroczystość uświetnił występ Lilianny Wilk z klasy 2ap,która specjalnie na tę okazję zaśpiewała przebój z filmu “W pustyni i w puszczy” pt.”RZEKA MARZEŃ”. Był to pierwszy solowy występ Lilianny przed tak dużą i szacowną publicznością, tym bardziej należały się Jej gromkie brawa.
Na zakończenie akademii konferansjerzy, Kasia i Kamil, przekazali wszystkim zebranym najlepsze życzenia: owocnej pracy, wielu sukcesów, szczęścia w życiu osobistym i spełnienia marzeń.
W dalszej części odbyło się spotkanie Grona Pedagogicznego oraz Pracowników Obsługi i Administracji z Dyrekcją Szkoły.

Opiekun : Agnieszka Krajewska

Skip to content