Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

14 października 2020r w Naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączona ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych.
Dla nich była to szczególna chwila, gdyż po wypowiedzeniu słów przysięgi ślubowania, stali się pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie.
Po tym ważnym wydarzeniu, Pani Dyrektor Barbara Lesińska, skierowała do wszystkich Uczniów klas pierwszych życzenia, aby nauka w murach nowej szkoły, stała się przyjemnością, połączoną z rozwijaniem zainteresowań, pogłębianiem wiedzy, a przede wszystkim godnym reprezentowaniem Szkoły.
W tym roku po raz pierwszy, ze względu na rozwój pandemii i bezpieczeństwo wszystkich zebranych, część artystyczna została skrócona, zrezygnowano także z przedstawienia, które już na trwałe wpisało się w historię naszej Szkoły.
Po uroczystym przywitaniu Grona Pedagogicznego, wszystkich Uczniów oraz Pracowników Obsługi i Administracji, prowadzący akademię, Katarzyna Badyla oraz Kamil Bakalarz, przedstawili krótki rys długich dziejów naszej Szkoły.
Uroczystość uświetnił występ Lilianny Wilk z klasy 2ap,która specjalnie na tę okazję zaśpiewała przebój z filmu “W pustyni i w puszczy” pt.”RZEKA MARZEŃ”. Był to pierwszy solowy występ Lilianny przed tak dużą i szacowną publicznością, tym bardziej należały się Jej gromkie brawa.
Na zakończenie akademii konferansjerzy, Kasia i Kamil, przekazali wszystkim zebranym najlepsze życzenia: owocnej pracy, wielu sukcesów, szczęścia w życiu osobistym i spełnienia marzeń.
W dalszej części odbyło się spotkanie Grona Pedagogicznego oraz Pracowników Obsługi i Administracji z Dyrekcją Szkoły.

Opiekun : Agnieszka Krajewska

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status