Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji

Aktualności

DOBRY START
300 dla ucznia

Zapisz się do naszej Szkoły !!!

  • Nie martw się.
  • Przyjdź do nas.
  • Pomożemy Ci zarejestrować się i uzupełnić Wniosek.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/21 DLA UCZNIÓW TIŚ NR 13 ORAZ BS I ST.

Bieg płk. pil. Stanisława Skarżyńskiego

W dniu 16 czerwca 2021r. odbył się bieg organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 9 w ramach współzawodnictwa szkół z Dzielnicy III.
W imprezie brała udział mocna delegacja naszej Szkoły.
Meliorek reprezentowały uczennice Karolina Stolarz III tuf, Magdalena Lebryk IIaog i Izabela Piechota IIrg. Natomiast chłopcy na starcie zameldowali się w składzie: Filip Boczkowski, Igor Magier, Eryk Chwaja i Patryk Kurowski. Cała męska ekipa z klasy IIrp.
Dwa słowa o samym biegu.

Wyniki Konkursu Fotograficznego

“Kraków podczas pandemii”

Dni otwarte dla Kandydatów

Zapraszamy Kandydatów do naszej Szkoły na “Dni otwarte”:
–  10 czerwca 2021 r. (czwartek), godz. 9:00 – 13:00
–  12 czerwca 2021 r. (sobota), godz. 9:00 – 12:00
– 
19 czerwca 2021 r.
(sobota), godz. 9:00 – 12:00

 

Szkoła - wejście

PROJEKT „Bezpieczny Kraków”

Nowe formy zagrożeń diagnozowane w czasie pandemii”.

Co prawda, zmora ostatnich dwóch lat, pandemia koronowirusa, wydaje się powoli wycofywać, jednak długotrwałe konsekwencje izolacji i zdalnego nauczania mogą pozostać z nami jeszcze długi czas. Już wiadomo, że szczególnie dotknięci psychicznymi skutkami tego stanu są młodzi ludzie. To właśnie z myślą o nich nasza szkoła zakwalifikowała się do projektu adresowanego zarówno do młodzieży, jak i rodziców i nauczycieli.

Piknik Wielopokoleniowy

WEŹ udział w Konkursie Fotograficznym

“Kraków podczas pandemii”

ZAPRASZAMY
Kraków

POZNAJĘ, DOŚWIADCZAM, WYBIERAM ...

ZŁOTY INDEKS

ZŁOTY INDEKS

Z ogromną dumą i radością informujemy, iż uczennica klasy IV fo TIŚ nr 13 – Aleksandra Romanowska otrzymała wyróżnienie w postaci „ZŁOTEGO INDEKSU” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Drodzy czwartoklasiści…

Ostatni raz możemy tak się do Was zwracać, bowiem piątek 30. kwietnia jest dniem oficjalnie zamykającym ważny etap Waszego życia. Dziś przestaliście być uczniami, stając się formalnie absolwentami naszego „Meliorka”.

Konkurs fryzjerski

Konkurs Fryzjerski

22 kwietnia 2021r. w ramach zajęć praktycznych w klasie 3TUF odbył się konkurs fryzjerski pt.” Wiosenne upięcia z elementem warkocza”.
Fryzury kunsztownie ułożone zostały przez 10 zawodniczek startujących w konkursie. Pomysły uczniów zachwycały. Każda fryzura była w innym stylu, podkreślała urodę modelek.
W wyniku ostatecznym zostały wyłonione najpiękniejsze fryzury z pięknych:

Łap skill

Projekt „Łap skilla!”

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie uruchomił kolejny projekt „Łap skilla!”, adresowany do osób pracujących w wieku 18 – 24 lata, które potrzebują właściwego ukierunkowania i profesjonalnej pomocy w poruszaniu się po rynku pracy. Do tych, którzy czują się zmotywowani do zmiany i poprawy swojej sytuacji zawodowej poprzez: podwyższenie kwalifikacji, awans w obecnym miejscu pracy lub zmianę zatrudnienia na korzystniejszą formę i/lub wymiar etatu, ale nie posiadają wystarczających kompetencji bądź kwalifikacji i nie mają wystarczających środków, aby móc je zdobyć. Uczestnikom oferujemy opiekę doradcy zawodowego przez kilkanaście najbliższych miesięcy.

Pandemia - COVID-19

INFORMACJA !!!

Uprzejmie informujemy, że w związku z obecną pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną (liczne przypadki zakażeń wirusem SARS-Cov-2) prosimy o kontakt ze Szkołą poprzez internet lub telefonicznie.

Dyrekcja Szkoły

Darmowa platforma wsparcia dla młodzieży i uczniów liceum, technikum oraz szkoły branżowej - dostępna w aplikacji mobilnej

GrupaWsparcia.pl to w pełni darmowy i anonimowy portal dla ludzi szukających pomocy i wzajemnego zrozumienia, bezpieczna przestrzeń, gdzie wraz z innymi możesz walczyć z depresją, uzależnieniem i innymi życiowymi kryzysami.

Grupa Wsparcia GFX

Wyniki konkursu na plakat

Przedstawiamy wyniki etapu szkolnego konkursu na plakat promujący szkolnictwo zawodowe:

1 miejsce Magdalena Lebryk 2aog – praca 7
2 miejsce Dagmara Szechyńska 3r – praca 3

3 miejsce Robert Malinowski 1e – praca 9

KONKURS NA PLAKAT

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE NA PLAKAT PROMUJĄCY SZKOLNICTWO ZAWODOWE
Jeśli jesteś uczniem technikum lub szkoły branżowej 1 stopnia – ten konkurs jest dla Ciebie!
Nieważne, w jakim zawodzie się uczysz – wystarczy kreatywność i trochę umiejętności plastyczno-artystycznych.

Podręczniki

Biblioteka Multimedialna

Biblioteka Szkolna i Multimedialna zaprasza wszystkich czytelników do skorzystania z nowej oferty książek do nauki zawodów. 

Drodzy ósmoklasiści !!!

W dniach od 21 stycznia 2021 r. do 04 lutego 2021 r. na stronie internetowej styczniowetargi.zsisim.pl Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, ul. Ułanów 9 odbędą się XIX „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku” on-line, impreza o charakterze edukacyjno – wychowawczym.

Serdecznie zapraszamy!!!

ZSIŚiM - otoczenie
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status